LightSheer® DESIRE™
Laser diodowy LightSheer® DESIRE™ jest niewątpliwie jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie depilacji laserowej.
Produkowany przez amerykańską firmę LUMENIS – lidera rynku producentów laserów do depilacji – zapewnia pełną skuteczność sesji depilacji laserowej, a dodatkowo podczas zabiegów dyskomfort i ból związany z eliminacją włosków jest minimalny.
Laser diodowy LightSheer® DESIRE™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration). Urządzenie otrzymało także Laur Kosmetologii w kategorii: najlepsze urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia.
Laser diodowy LightSheer® DESIRE™ posiada dwie głowice zabiegowe
LightSheer ET – 9 x 9 mm

Mała głowica LightSheer ET jest bezkonkurencyjna w przypadku depilacji miejsc trudno dostępnych czy niewielkich obszarów ciała (np. depilacja wąsika, górnej wargi, bikini, szparki międzypośladkowej). Głowica jest wyposażona w innowacyjny, chroniony patentem system chłodzenia ChillTip™, zapewniający najwyższy komfort i redukujący do minimum ból. Temperatura końcówki wynosi 4°C, co dodatkowo chroni skórę i zmniejsza ryzyko ewentualnych powikłań do 0,01%.

LightSheer HS – 22 x 35 mm

Duża głowica LightSheer HS obejmuje bardzo duże pole zabiegowe i jest wyposażona w opatentowany system podciśnienie Vacum. Umożliwia szybką depilację większych partii ciała (np. depilacja ud, pleców, rąk) co diametralnie skraca czas zabiegu, zwiększa komfort klienta,
a finalnie skraca również całkowity czas oddziaływania na skórę wiązki laserowej przy możliwie niskich parametrach zabiegowych.